Potíria kai fiales 500 ml γυάλινο μπουκάλι 'Farmacia', παλαιωμένο πράσινο, στόμιο: φελλός

Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 515 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 83 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Πράσινο γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 530 g |
| ύψος | 191 mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
4 Φεβρουαρίου 2025 12:10 μ.μ.
Wunderschöne Flasche für Öle und Liköre!
Die antikgrüne Farmacia-Flasche sieht nicht nur edel aus, sondern ist auch sehr hochwertig verarbeitet. Der Korken passt perfekt und schließt dicht. Die Lieferung war schnell und alles kam sicher verpackt an. Ich bin begeistert von der Qualität!
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 515 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 83 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Πράσινο γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 530 g |
| ύψος | 191 mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
4 Φεβρουαρίου 2025 12:10 μ.μ.
Wunderschöne Flasche für Öle und Liköre!
Die antikgrüne Farmacia-Flasche sieht nicht nur edel aus, sondern ist auch sehr hochwertig verarbeitet. Der Korken passt perfekt und schließt dicht. Die Lieferung war schnell und alles kam sicher verpackt an. Ich bin begeistert von der Qualität!
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















