Potíria kai fiales 500 ml γυάλινο μπουκάλι 'Dorica', παλαιωμένο πράσινο, στόμιο: PP 31,5

Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 520 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 62 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 415 g |
| ύψος | 278 mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
2 σχόλια
26 Φεβρουαρίου 2026 11:41 π.μ.
Frasco de vidro de 100 ml 'Dorica', boca: PP 31,5
garrafa muito bonita e serviço muito bom.
4 Φεβρουαρίου 2025 12:11 μ.μ.
Ideal für kleine Proben!
Diese kleinen Flaschen sind perfekt für Proben von Ölen oder Essenzen. Sie sind hochwertig verarbeitet und der Schraubverschluss sitzt fest. Die Lieferung war schnell und die Verpackung sicher. Ich werde definitiv wieder bestellen.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 520 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 62 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 415 g |
| ύψος | 278 mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
2 σχόλια
26 Φεβρουαρίου 2026 11:41 π.μ.
Frasco de vidro de 100 ml 'Dorica', boca: PP 31,5
garrafa muito bonita e serviço muito bom.
4 Φεβρουαρίου 2025 12:11 μ.μ.
Ideal für kleine Proben!
Diese kleinen Flaschen sind perfekt für Proben von Ölen oder Essenzen. Sie sind hochwertig verarbeitet und der Schraubverschluss sitzt fest. Die Lieferung war schnell und die Verpackung sicher. Ich werde definitiv wieder bestellen.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















