Potíria kai fiales 500 ml γυάλινο μπουκάλι 'Claus', στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100011750
500 ml γυάλινο μπουκάλι 'Claus', στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,80 €
20
1,75 €
2%
50
1,69 €
6%
100
1,66 €
7%
200
1,34 €
25%
396
1,30 €
27%
792
1,26 €
30%
1.584
1,08 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,80 € 1,80 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το διαφανές γυάλινο μπουκάλι 'Claus' των 500 ml είναι κατάλληλο για λικέρ, κονιάκ και οινοπνευματώδη ποτά όλων των ειδών.Ένα όμορφο μπουκάλι σε ελκυστική τιμή.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 521 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 85,8 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 500 g |
| ύψος | 182 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το διαφανές γυάλινο μπουκάλι 'Claus' των 500 ml είναι κατάλληλο για λικέρ, κονιάκ και οινοπνευματώδη ποτά όλων των ειδών.Ένα όμορφο μπουκάλι σε ελκυστική τιμή.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 521 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 85,8 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 500 g |
| ύψος | 182 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























