Potíria kai fiales 500 ml γυάλινο μπουκάλι 'Centurio', στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100036080
500 ml γυάλινο μπουκάλι 'Centurio', στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
3,22 €
21
3,15 €
2%
63
3,06 €
4%
105
2,98 €
7%
252
2,59 €
19%
504
2,49 €
22%
903
2,39 €
25%
1.490
2,33 €
27%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 3,22 € 3,22 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Διαφανές γυάλινο μπουκάλι Centurio 500 ml! Κομψό - κυλινδρικό - μπουκάλι με στόμιο κορδονιού.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 515 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 66 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 600 g |
| ύψος | 287 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Διαφανές γυάλινο μπουκάλι Centurio 500 ml! Κομψό - κυλινδρικό - μπουκάλι με στόμιο κορδονιού.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 515 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 66 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 600 g |
| ύψος | 287 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























