Potíria kai fiales 500 ml γυάλινο μπουκάλι 'Caroline', στόμιο: GPI 33
Κωδικός άρθρου : 100032580
500 ml γυάλινο μπουκάλι 'Caroline', στόμιο: GPI 33
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
3,00 €
10
2,92 €
2%
20
2,82 €
6%
50
2,77 €
7%
100
2,26 €
24%
200
2,18 €
27%
400
2,11 €
29%
880
1,81 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 3,00 € 3,00 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το μπουκάλι με βιδωτό καπάκι Caroline των 500 ml είναι κλασικό και κομψό, εντυπωσιάζει με τον καθαρό σχεδιασμό του και διαθέτει ένα ασορτί βιδωτό καπάκι GPI σε ασημί χρώμα.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 529 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 83,8 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 600 g |
| ύψος | 182,7 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το μπουκάλι με βιδωτό καπάκι Caroline των 500 ml είναι κλασικό και κομψό, εντυπωσιάζει με τον καθαρό σχεδιασμό του και διαθέτει ένα ασορτί βιδωτό καπάκι GPI σε ασημί χρώμα.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 529 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 83,8 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 600 g |
| ύψος | 182,7 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























