Potíria kai fiales 500 ml γυάλινο μπουκάλι 'Caroline', μαύρο, στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100033160
500 ml γυάλινο μπουκάλι 'Caroline', μαύρο, στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
4,28 €
10
4,15 €
3%
20
4,03 €
5%
50
3,93 €
8%
100
3,21 €
25%
200
3,10 €
27%
400
2,99 €
30%
880
2,58 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 4,28 € 4,28 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το μαύρο ματ μπουκάλι «Caroline» των 500 ml είναι κλασικό και κομψό, εντυπωσιάζει με τον καθαρό σχεδιασμό του και διαθέτει ταιριαστό ξύλινο φελλό λαβής.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 527 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 83,8 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 600 g |
| ύψος | 177,3 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το μαύρο ματ μπουκάλι «Caroline» των 500 ml είναι κλασικό και κομψό, εντυπωσιάζει με τον καθαρό σχεδιασμό του και διαθέτει ταιριαστό ξύλινο φελλό λαβής.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 527 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 83,8 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 600 g |
| ύψος | 177,3 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















