Potíria kai fiales 500 ml γυάλινο μπουκάλι 'Bordeaux', στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100003660
500 ml γυάλινο μπουκάλι 'Bordeaux', στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,63 €
12
1,59 €
2%
24
1,53 €
6%
72
1,48 €
9%
120
1,22 €
25%
216
1,17 €
28%
2.046
1,14 €
30%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,63 € 1,63 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το διαφανές γυάλινο μπουκάλι Bordeaux των 500 ml με στόμιο ταινίας είναι ένα ευγενές μπουκάλι για τα κρασιά σας.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 520 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 61,7 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 400 g |
| ύψος | 306 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το διαφανές γυάλινο μπουκάλι Bordeaux των 500 ml με στόμιο ταινίας είναι ένα ευγενές μπουκάλι για τα κρασιά σας.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 520 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 61,7 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 400 g |
| ύψος | 306 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























