Potíria kai fiales 500 ml γυάλινο μπουκάλι 'Alberto', στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100032470
500 ml γυάλινο μπουκάλι 'Alberto', στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
3,38 €
10
3,27 €
3%
20
3,19 €
5%
50
3,10 €
8%
100
2,66 €
21%
250
2,57 €
23%
591
2,44 €
27%
1.182
2,36 €
30%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 3,38 € 3,38 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Alberto» των 500 ml σε σχήμα κλασικού μπουκαλιού κανάτας με πολύ παχιά γυάλινη βάση και στόμιο με χείλος πλάκας συνδυάζει την απλότητα και την αισθητική και καθιστά το μπουκάλι το ιδανικό γυάλινο δοχείο για κάθε είδους βάμματα, μείγματα και υψηλής ποιότητας. άλλες υγρές λιχουδιές!
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 520 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 500 g |
| ύψος | 217 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Alberto» των 500 ml σε σχήμα κλασικού μπουκαλιού κανάτας με πολύ παχιά γυάλινη βάση και στόμιο με χείλος πλάκας συνδυάζει την απλότητα και την αισθητική και καθιστά το μπουκάλι το ιδανικό γυάλινο δοχείο για κάθε είδους βάμματα, μείγματα και υψηλής ποιότητας. άλλες υγρές λιχουδιές!
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 520 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 500 g |
| ύψος | 217 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.

























