Potíria kai fiales 500 ml δοχείο PET 'Isabella', στόμιο: 100/400
Κωδικός άρθρου : 100016610
500 ml δοχείο PET 'Isabella', στόμιο: 100/400
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,43 €
20
1,39 €
2%
50
1,35 €
5%
100
1,31 €
8%
200
1,07 €
25%
555
1,04 €
27%
1.000
1,00 €
30%
1.665
0,85 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,43 € 1,43 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Δοχείο PET 500ml 'Canada' με πολύ μεγάλο άνοιγμα. Το κουτί PET 'Canada' έχει άνοιγμα 10 cm και επομένως είναι ιδιαίτερα κατάλληλο για την αποθήκευση τροφίμων και άλλων προϊόντων.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 623 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 105 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 40 g |
| ύψος | 80 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | 100/4 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Δοχείο PET 500ml 'Canada' με πολύ μεγάλο άνοιγμα. Το κουτί PET 'Canada' έχει άνοιγμα 10 cm και επομένως είναι ιδιαίτερα κατάλληλο για την αποθήκευση τροφίμων και άλλων προϊόντων.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 623 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 105 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 40 g |
| ύψος | 80 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | 100/4 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























