Potíria kai fiales 50 ml βαζάκι 'Beauty', γυαλί, στόμιο: βιδωτό καπάκι
Κωδικός άρθρου : 100017570
50 ml βαζάκι 'Beauty', γυαλί, στόμιο: βιδωτό καπάκι
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,28 €
10
1,25 €
2%
28
1,21 €
5%
56
1,18 €
7%
112
0,97 €
24%
252
0,93 €
27%
504
0,90 €
29%
1.000
0,77 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,28 € 1,28 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Γυάλινο βάζο 50 ml 'Beauty' Όμορφο μικρό βαζάκι.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 62 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 50 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 56,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 95 g |
| ύψος | 44 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Γυάλινο βάζο 50 ml 'Beauty' Όμορφο μικρό βαζάκι.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 62 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 50 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 56,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 95 g |
| ύψος | 44 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















