Potíria kai fiales 50 ml πλαστικό μπουκάλι 'Tuffy', HDPE, φυσικό, στόμιο: 24/410
Κωδικός άρθρου : 100027240
50 ml πλαστικό μπουκάλι 'Tuffy', HDPE, φυσικό, στόμιο: 24/410
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,88 €
20
0,85 €
3%
50
0,83 €
5%
100
0,82 €
6%
200
0,67 €
23%
500
0,64 €
27%
1.000
0,62 €
29%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,88 € 0,88 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Μπουκάλι 50ml HDPE 'Tuffy' πράσινο.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 62 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 50 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 35 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PE |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 7 , 24 g |
| ύψος | 87 mm |
| Χρώμα | Φυσικό χρώμα |
| Μέγεθος κλεισίματος | 24/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Μπουκάλι 50ml HDPE 'Tuffy' πράσινο.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 62 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 50 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 35 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PE |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 7 , 24 g |
| ύψος | 87 mm |
| Χρώμα | Φυσικό χρώμα |
| Μέγεθος κλεισίματος | 24/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















