Potíria kai fiales 50 ml πλαστικό μπουκάλι 'Pipe', HDPE, λευκό, στόμιο: 24/410
Κωδικός άρθρου : 100035420
50 ml πλαστικό μπουκάλι 'Pipe', HDPE, λευκό, στόμιο: 24/410
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,97 €
20
0,94 €
3%
50
0,91 €
6%
100
0,88 €
9%
500
0,73 €
24%
1.000
0,71 €
26%
12.000
0,69 €
28%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,97 € 0,97 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Με το μπουκάλι «Pipe» Disc Top των 50 ml, η τέλεια δοσολογία κρέμες ή λοσιόν είναι εξαιρετικά εύκολη. Απλώς σπρώξτε προς τα πάνω το επάνω μέρος του δίσκου και εμφανίζεται το άνοιγμα.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 58 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 50 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 35 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PE |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 8 , 24 g |
| ύψος | 83 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μέγεθος κλεισίματος | 24/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Με το μπουκάλι «Pipe» Disc Top των 50 ml, η τέλεια δοσολογία κρέμες ή λοσιόν είναι εξαιρετικά εύκολη. Απλώς σπρώξτε προς τα πάνω το επάνω μέρος του δίσκου και εμφανίζεται το άνοιγμα.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 58 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 50 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 35 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PE |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 8 , 24 g |
| ύψος | 83 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μέγεθος κλεισίματος | 24/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















