Potíria kai fiales 50 ml πλαστικό δοχείο 'Bianca', PP, λευκό, στόμιο: βιδωτό καπάκι
Κωδικός άρθρου : 100013360
50 ml πλαστικό δοχείο 'Bianca', PP, λευκό, στόμιο: βιδωτό καπάκι
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,03 €
12
0,99 €
3%
28
0,96 €
6%
56
0,94 €
8%
112
0,77 €
25%
252
0,75 €
27%
504
0,72 €
30%
1.008
0,61 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,03 € 1,03 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
50ml PP κουτί «Bianca». Κουτί διπλού τοίχου από πολυπροπυλένιο.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 54 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 50 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 57,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 19,5 g |
| ύψος | 42,9 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
50ml PP κουτί «Bianca». Κουτί διπλού τοίχου από πολυπροπυλένιο.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 54 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 50 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 57,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 19,5 g |
| ύψος | 42,9 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















