Potíria kai fiales 50 ml PET-φιάλη 'Pegasus', πλαστικό, στόμιο: 20/410
Κωδικός άρθρου : 100013090
50 ml PET-φιάλη 'Pegasus', πλαστικό, στόμιο: 20/410
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,17 €
20
1,13 €
3%
50
1,10 €
5%
100
1,07 €
8%
200
0,87 €
25%
500
0,84 €
28%
1.000
0,82 €
29%
3.270
0,71 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,17 € 1,17 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το βιδωτό καπάκι αλουμινίου επιτρέπει στο μπουκάλι PET των 50 ml «Pegasus» να κλείνει αεροστεγώς και με ασφάλεια.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 58 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 50 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 32,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 10 g |
| ύψος | 94 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | 20/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το βιδωτό καπάκι αλουμινίου επιτρέπει στο μπουκάλι PET των 50 ml «Pegasus» να κλείνει αεροστεγώς και με ασφάλεια.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 58 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 50 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 32,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 10 g |
| ύψος | 94 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | 20/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























