Potíria kai fiales 50 ml PET-δοχείο 'Isabella', στόμιο: 48/400
Κωδικός άρθρου : 100017230
50 ml PET-δοχείο 'Isabella', στόμιο: 48/400
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,56 €
20
0,55 €
1%
88
0,52 €
7%
132
0,51 €
8%
264
0,42 €
25%
528
0,40 €
28%
1.012
0,38 €
32%
2.002
0,33 €
41%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,56 € 0,56 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Κουτί PET 50ml 'Isabella Mini' - μαύρο κουτί PET ασφαλές για τρόφιμα. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί παγκοσμίως για τρόφιμα ή άλλη αποθήκευση προϊόντων.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 69 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 50 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 50 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | Ολλανδία |
| βάρος | 9 g |
| ύψος | 43 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | 48/4 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Κουτί PET 50ml 'Isabella Mini' - μαύρο κουτί PET ασφαλές για τρόφιμα. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί παγκοσμίως για τρόφιμα ή άλλη αποθήκευση προϊόντων.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 69 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 50 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 50 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | Ολλανδία |
| βάρος | 9 g |
| ύψος | 43 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | 48/4 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















