Potíria kai fiales 50 ml γυάλινο βάζο με φαρδύ λαιμό, καφέ, στόμιο: DIN 32
Κωδικός άρθρου : 100015420
(1)
50 ml γυάλινο βάζο με φαρδύ λαιμό, καφέ, στόμιο: DIN 32
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,28 €
20
1,24 €
3%
50
1,22 €
4%
100
1,17 €
8%
200
0,94 €
26%
510
0,88 €
31%
1.020
0,86 €
32%
2.140
0,83 €
35%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,28 € 1,28 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
50ml καφέ πλατύστόμιο γυαλί Το υψηλής ποιότητας καφέ γυαλί προστατεύει αποτελεσματικά το περιεχόμενό του από το φως και επομένως μπορεί να χρησιμοποιηθεί παγκοσμίως. Για μπαχαρικά, λάδια, αρώματα κ.λπ.
| Όγκος - συνιστώμενος | 50 ml |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 69 g |
| ύψος | 164 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
28 Ιουνίου 2023 10:53 π.μ.
Buon prodotto
Prodotto come da descrizione. Qualità a prezzi bassi
50ml καφέ πλατύστόμιο γυαλί Το υψηλής ποιότητας καφέ γυαλί προστατεύει αποτελεσματικά το περιεχόμενό του από το φως και επομένως μπορεί να χρησιμοποιηθεί παγκοσμίως. Για μπαχαρικά, λάδια, αρώματα κ.λπ.
| Όγκος - συνιστώμενος | 50 ml |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 69 g |
| ύψος | 164 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
28 Ιουνίου 2023 10:53 π.μ.
Buon prodotto
Prodotto come da descrizione. Qualità a prezzi bassi
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















