Potíria kai fiales 50 ml γυάλινο μπουκάλι 'Βαρέλι', στόμιο: PP 18
Κωδικός άρθρου : 100021200
50 ml γυάλινο μπουκάλι 'Βαρέλι', στόμιο: PP 18
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,86 €
20
1,80 €
3%
88
1,75 €
5%
132
1,72 €
7%
264
1,42 €
23%
792
1,34 €
27%
1.540
1,31 €
29%
3.500
1,24 €
33%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,86 € 1,86 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
«βαρέλι» διαφανές γυάλινο μπουκάλι 50 ml Ένα απόλυτο μάτι για μικρές και εκλεκτές λιχουδιές Ύψος: 77 mm Διάμετρος: 48 mm Διάμετρος στομίου: 11 mm
| Όγκος - συνιστώμενος | 50 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 50 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 100 g |
| ύψος | 79 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
«βαρέλι» διαφανές γυάλινο μπουκάλι 50 ml Ένα απόλυτο μάτι για μικρές και εκλεκτές λιχουδιές Ύψος: 77 mm Διάμετρος: 48 mm Διάμετρος στομίου: 11 mm
| Όγκος - συνιστώμενος | 50 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 50 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 100 g |
| ύψος | 79 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























