Potíria kai fiales 50 ml γυάλινο μπουκάλι 'Lebkuchenmann', στόμιο: PP 18
Κωδικός άρθρου : 100026160
50 ml γυάλινο μπουκάλι 'Lebkuchenmann', στόμιο: PP 18
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
2,39 €
20
2,32 €
2%
100
2,25 €
5%
200
2,20 €
7%
504
1,80 €
24%
1.008
1,74 €
27%
2.016
1,68 €
29%
4.032
1,47 €
38%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 2,39 € 2,39 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το μπουκάλι μινιατούρα «Gingerbread Man» των 50 ml κάνει ένα ξεχωριστό δώρο και μια γιορτινή διακόσμηση. Το όμορφο μπουκάλι με μοτίβο είναι κατάλληλο για λικέρ, σνάπ και άλλες λιχουδιές.
| Όγκος - συνιστώμενος | 50 ml |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Gingerbread |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 120 g |
| ύψος | 111 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | PP 18 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το μπουκάλι μινιατούρα «Gingerbread Man» των 50 ml κάνει ένα ξεχωριστό δώρο και μια γιορτινή διακόσμηση. Το όμορφο μπουκάλι με μοτίβο είναι κατάλληλο για λικέρ, σνάπ και άλλες λιχουδιές.
| Όγκος - συνιστώμενος | 50 ml |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Gingerbread |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 120 g |
| ύψος | 111 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | PP 18 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.
























