Potíria kai fiales 50 ml γυάλινο μπουκάλι 'Georgio', στόμιο: PP 18
Κωδικός άρθρου : 100031600
50 ml γυάλινο μπουκάλι 'Georgio', στόμιο: PP 18
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,88 €
20
0,85 €
3%
60
0,83 €
5%
120
0,82 €
6%
240
0,67 €
23%
540
0,64 €
27%
1.020
0,62 €
29%
3.395
0,54 €
38%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,88 € 0,88 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το καλόγουστο μπουκάλι μινιατούρα 'Georgio' σε μέγεθος 50ml και ασημί βιδωτό καπάκι PP18. Αυτή η μικρή συντροφιά είναι ιδανική για να δοκιμάσετε τις δημιουργίες σας καθώς και για μια μικρή γουλιά ενδιάμεσα.
| Όγκος - συνιστώμενος | 50 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 40 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Πολωνία |
| βάρος | 75 g |
| ύψος | 100 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το καλόγουστο μπουκάλι μινιατούρα 'Georgio' σε μέγεθος 50ml και ασημί βιδωτό καπάκι PP18. Αυτή η μικρή συντροφιά είναι ιδανική για να δοκιμάσετε τις δημιουργίες σας καθώς και για μια μικρή γουλιά ενδιάμεσα.
| Όγκος - συνιστώμενος | 50 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 40 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Πολωνία |
| βάρος | 75 g |
| ύψος | 100 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























