Potíria kai fiales 50 ml γυάλινο μπουκάλι 'Aventura', στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100028120
50 ml γυάλινο μπουκάλι 'Aventura', στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
2,49 €
20
2,41 €
3%
60
2,35 €
5%
120
2,30 €
7%
240
1,87 €
24%
1.020
1,81 €
27%
4.020
1,75 €
29%
7.890
1,49 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 2,49 € 2,49 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το βάρος και η χοντρή γυάλινη βάση δίνουν στο διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Aventura» των 50 ml μια ελκυστική εμφάνιση.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 54 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 50 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 44,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 120 g |
| ύψος | 89 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το βάρος και η χοντρή γυάλινη βάση δίνουν στο διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Aventura» των 50 ml μια ελκυστική εμφάνιση.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 54 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 50 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 44,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 120 g |
| ύψος | 89 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























