Potíria kai fiales 50 ml φιαλίδιο φαρμάκου, γυαλί, καφέ, στόμιο: DIN 18

Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Καφέ φιαλίδιο φαρμάκου 50 ml: Το ελκυστικό γυάλινο φιαλίδιο διαθέτει σπείρωμα κατάλληλο για καπάκια DIN-18 και είναι ιδανικό για υδατικά υγρά, καθώς και για γλομπούλια κ.ά. Μπορεί να συνδυαστεί, μεταξύ άλλων, με σταγονόμετρο και εφαρμογέα.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 58 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 50 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 38 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Καφέ γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 63 g |
| ύψος | 85 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Καφέ φιαλίδιο φαρμάκου 50 ml: Το ελκυστικό γυάλινο φιαλίδιο διαθέτει σπείρωμα κατάλληλο για καπάκια DIN-18 και είναι ιδανικό για υδατικά υγρά, καθώς και για γλομπούλια κ.ά. Μπορεί να συνδυαστεί, μεταξύ άλλων, με σταγονόμετρο και εφαρμογέα.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 58 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 50 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 38 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Καφέ γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 63 g |
| ύψος | 85 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























