Potíria kai fiales 50 ml Airless διανομέας 'Micro', πλαστικό PP, μαύρο
Κωδικός άρθρου : 100028660
50 ml Airless διανομέας 'Micro', πλαστικό PP, μαύρο
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,93 €
20
0,90 €
3%
50
0,87 €
6%
100
0,84 €
9%
200
0,71 €
23%
490
0,69 €
25%
980
0,64 €
31%
1.960
0,56 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,93 € 0,93 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
50ml Airless Dispenser MICRO 'Beautiful Black'. Η πίεση της αντλίας κάνει το έδαφος μέσα να κινηθεί προς τα πάνω. Ιδανικό και πολύ οικονομικό για αλοιφές, κρέμες, μείγματα και πολλά άλλα προϊόντα.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 50 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 50 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 30 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 17 g |
| ύψος | 120 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος κλεισίματος | Micro |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
50ml Airless Dispenser MICRO 'Beautiful Black'. Η πίεση της αντλίας κάνει το έδαφος μέσα να κινηθεί προς τα πάνω. Ιδανικό και πολύ οικονομικό για αλοιφές, κρέμες, μείγματα και πολλά άλλα προϊόντα.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 50 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 50 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 30 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 17 g |
| ύψος | 120 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος κλεισίματος | Micro |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















