Potíria kai fiales 5 ml βαζάκι 'Beauty', γυαλί, στόμιο: βιδωτό καπάκι
Κωδικός άρθρου : 100015830
5 ml βαζάκι 'Beauty', γυαλί, στόμιο: βιδωτό καπάκι
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,47 €
10
1,43 €
2%
20
1,38 €
6%
50
1,35 €
8%
100
1,10 €
25%
200
1,06 €
27%
500
1,04 €
29%
1.000
0,88 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,47 € 1,47 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Γυάλινο βάζο 5 ml 'Beauty': ένα όμορφο, μικρό βάζο.
| Όγκος - συνιστώμενος | 5 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 30 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 17 g |
| ύψος | 22 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Γυάλινο βάζο 5 ml 'Beauty': ένα όμορφο, μικρό βάζο.
| Όγκος - συνιστώμενος | 5 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 30 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 17 g |
| ύψος | 22 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















