Potíria kai fiales 5 ml ιατρικό φιαλίδιο, γυαλί, καφέ, στόμιο: DIN 18
Κωδικός άρθρου : 100013430
5 ml ιατρικό φιαλίδιο, γυαλί, καφέ, στόμιο: DIN 18
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,96 €
20
0,93 €
3%
50
0,90 €
6%
100
0,87 €
9%
310
0,72 €
25%
620
0,70 €
27%
1.240
0,67 €
30%
2.480
0,57 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,96 € 0,96 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το γυαλί του καφέ φιαλιδίου φαρμάκου των 5 ml είναι χρωματισμένο ομοιόμορφα, προσφέροντας έτσι καλή προστασία από το φως και προστατεύοντας το περιεχόμενο από επιβλαβείς επιδράσεις.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 7 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 5 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 22,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Καφέ γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 27 g |
| ύψος | 53 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το γυαλί του καφέ φιαλιδίου φαρμάκου των 5 ml είναι χρωματισμένο ομοιόμορφα, προσφέροντας έτσι καλή προστασία από το φως και προστατεύοντας το περιεχόμενο από επιβλαβείς επιδράσεις.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 7 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 5 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 22,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Καφέ γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 27 g |
| ύψος | 53 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























