Potíria kai fiales 5 ml Airless Διανομέας 'Nano', πλαστικό PP, λευκό
Κωδικός άρθρου : 100022010
5 ml Airless Διανομέας 'Nano', πλαστικό PP, λευκό
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,43 €
20
0,42 €
2%
50
0,41 €
4%
100
0,40 €
6%
200
0,33 €
23%
500
0,32 €
25%
1.500
0,30 €
30%
3.000
0,27 €
37%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,43 € 0,43 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Ο 5ml Airless Dispenser 'Nano' προστατεύει το περιεχόμενό του από επιβλαβή συστατικά του αέρα του περιβάλλοντος και, χάρη στη λειτουργικότητά του, μπορεί να επιτύχει σχεδόν πλήρη άδειασμα του περιεχομένου. Διατίθεται σε άλλες εκδόσεις.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 5 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 5 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 23 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 5 g |
| ύψος | 45 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μέγεθος κλεισίματος | Nano |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Ο 5ml Airless Dispenser 'Nano' προστατεύει το περιεχόμενό του από επιβλαβή συστατικά του αέρα του περιβάλλοντος και, χάρη στη λειτουργικότητά του, μπορεί να επιτύχει σχεδόν πλήρη άδειασμα του περιεχομένου. Διατίθεται σε άλλες εκδόσεις.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 5 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 5 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 23 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 5 g |
| ύψος | 45 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μέγεθος κλεισίματος | Nano |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















