Potíria kai fiales 5 l μπουκάλι με φαρδύ στόμιο, γυάλινο, στόμιο: βιδωτό κλείσιμο
Κωδικός άρθρου : 100028330
5 l μπουκάλι με φαρδύ στόμιο, γυάλινο, στόμιο: βιδωτό κλείσιμο
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
23,80 €
10
23,09 €
2%
20
22,37 €
6%
50
21,90 €
7%
100
17,86 €
24%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 23,80 € 23,80 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το μπουκάλι carboy 5 λίτρων με φαρδύ λαιμό σε πλαστικό καλάθι είναι ιδανικό για την αποθήκευση λικέρ και οινοπνευματωδών ποτών. Χάρη στο μεγάλο άνοιγμα, αυτό το καρμπόι είναι επίσης ιδανικό για την προετοιμασία φρούτων και λαχανικών.
| Όγκος - συνιστώμενος | 5000 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 200 mm |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ρουμανία |
| βάρος | 2600 g |
| ύψος | 230 , 280 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το μπουκάλι carboy 5 λίτρων με φαρδύ λαιμό σε πλαστικό καλάθι είναι ιδανικό για την αποθήκευση λικέρ και οινοπνευματωδών ποτών. Χάρη στο μεγάλο άνοιγμα, αυτό το καρμπόι είναι επίσης ιδανικό για την προετοιμασία φρούτων και λαχανικών.
| Όγκος - συνιστώμενος | 5000 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 200 mm |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ρουμανία |
| βάρος | 2600 g |
| ύψος | 230 , 280 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















