Potíria kai fiales 5 l φιάλη μπαλονιού με στενό λαιμό, γυάλινη, στόμιο: καπάκι τύπου Stülpdeckel
Κωδικός άρθρου : 100018690
5 l φιάλη μπαλονιού με στενό λαιμό, γυάλινη, στόμιο: καπάκι τύπου Stülpdeckel
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
8,29 €
20
8,02 €
3%
50
7,80 €
5%
100
7,60 €
8%
250
6,52 €
21%
500
6,27 €
24%
1.000
6,03 €
27%
2.500
5,81 €
29%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 8,29 € 8,29 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το μπουκάλι μπαλονιού 5 λίτρων σε πλαστικό καλάθι είναι κατάλληλο για την παρασκευή ή αποθήκευση λικέρ και οινοπνευματωδών ποτών Διάμετρος ανοίγματος στομίου: 28mm
| Όγκος - συνιστώμενος | 5000 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 190 mm |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Πράσινο γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ρουμανία |
| βάρος | 2750 g |
| ύψος | 320 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το μπουκάλι μπαλονιού 5 λίτρων σε πλαστικό καλάθι είναι κατάλληλο για την παρασκευή ή αποθήκευση λικέρ και οινοπνευματωδών ποτών Διάμετρος ανοίγματος στομίου: 28mm
| Όγκος - συνιστώμενος | 5000 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 190 mm |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Πράσινο γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ρουμανία |
| βάρος | 2750 g |
| ύψος | 320 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















