Potíria kai fiales 5 λ δοχείο, ορθογώνιο, πλαστικό HDPE, μπλε, στόμιο: ND 55
Κωδικός άρθρου : 100015130
5 λ δοχείο, ορθογώνιο, πλαστικό HDPE, μπλε, στόμιο: ND 55
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
3,96 €
10
3,85 €
2%
20
3,72 €
6%
50
3,64 €
8%
100
2,82 €
28%
250
2,72 €
31%
352
2,61 €
34%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 3,96 € 3,96 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Μπλε κάνιστρο 5000ml με έγκριση ΟΗΕ. Ασφαλές για τρόφιμα κατασκευασμένο από HDPE. Όγκος χείλους 5400 ml.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 5500 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 5000 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 147 mm |
| Σχήμα - Βάση | Ορθογώνιο |
| Υλικό - Κατηγορία | PE |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 250 g |
| ύψος | 254 mm |
| Χρώμα | Μπλε |
| Μέγεθος κλεισίματος | ND 55 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Μπλε κάνιστρο 5000ml με έγκριση ΟΗΕ. Ασφαλές για τρόφιμα κατασκευασμένο από HDPE. Όγκος χείλους 5400 ml.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 5500 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 5000 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 147 mm |
| Σχήμα - Βάση | Ορθογώνιο |
| Υλικό - Κατηγορία | PE |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 250 g |
| ύψος | 254 mm |
| Χρώμα | Μπλε |
| Μέγεθος κλεισίματος | ND 55 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















