Potíria kai fiales 5 l δοχείο, ορθογώνιο, πλαστικό HDPE, φυσικό, στόμιο: ND 55
Κωδικός άρθρου : 100015030
5 l δοχείο, ορθογώνιο, πλαστικό HDPE, φυσικό, στόμιο: ND 55
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
3,83 €
10
3,71 €
3%
20
3,62 €
5%
50
3,50 €
8%
100
2,74 €
28%
256
2,63 €
31%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 3,83 € 3,83 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Φυσικό έγχρωμο κάνιστρο 5000ml με έγκριση ΟΗΕ. Ασφαλές για τρόφιμα κατασκευασμένο από HDPE. Όγκος χείλους 5300 ml.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 5500 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 5000 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 147 mm |
| Σχήμα - Βάση | Ορθογώνιο |
| Υλικό - Κατηγορία | PE |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 250 g |
| ύψος | 254 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μέγεθος κλεισίματος | ND 55 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Φυσικό έγχρωμο κάνιστρο 5000ml με έγκριση ΟΗΕ. Ασφαλές για τρόφιμα κατασκευασμένο από HDPE. Όγκος χείλους 5300 ml.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 5500 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 5000 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 147 mm |
| Σχήμα - Βάση | Ορθογώνιο |
| Υλικό - Κατηγορία | PE |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 250 g |
| ύψος | 254 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μέγεθος κλεισίματος | ND 55 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















