Potíria kai fiales 460 ml στρογγυλό ποτήρι 'Monza', στόμιο: Deep-Twist-Off (DTO 82)
Κωδικός άρθρου : 100033060
(1)
460 ml στρογγυλό ποτήρι 'Monza', στόμιο: Deep-Twist-Off (DTO 82)
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,33 €
20
1,30 €
2%
50
1,27 €
4%
100
1,22 €
8%
200
1,05 €
21%
400
1,00 €
24%
1.430
0,97 €
27%
2.860
0,94 €
29%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,33 € 1,33 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το στρογγυλό ντιζάιν ποτήρι 'Monza' 460 ml με βαθύ ασημί καπάκι εντυπωσιάζει με το μοντέρνο και ταυτόχρονα απλό σχήμα του. Είναι ιδανικό για συντήρηση ή παστερίωση.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 460 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 460 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 82 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 230 g |
| ύψος | 108,4 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
3 Μαρτίου 2026 2:05 μ.μ.
Erinomainen artikkeli!
Kaikki on kuvauksen mukaista ja täydellistä projektiini!
Το στρογγυλό ντιζάιν ποτήρι 'Monza' 460 ml με βαθύ ασημί καπάκι εντυπωσιάζει με το μοντέρνο και ταυτόχρονα απλό σχήμα του. Είναι ιδανικό για συντήρηση ή παστερίωση.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 460 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 460 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 82 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 230 g |
| ύψος | 108,4 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
3 Μαρτίου 2026 2:05 μ.μ.
Erinomainen artikkeli!
Kaikki on kuvauksen mukaista ja täydellistä projektiini!
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















