Potíria kai fiales 400 ml επίπεδο βάζο με σύρμα, στόμιο: κλείσιμο με σύρμα
Κωδικός άρθρου : 100017210
400 ml επίπεδο βάζο με σύρμα, στόμιο: κλείσιμο με σύρμα
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
3,02 €
20
2,94 €
2%
50
2,84 €
5%
100
2,78 €
7%
250
2,26 €
25%
575
2,19 €
27%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 3,02 € 3,02 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Συρμάτινο βάζο 400 ml με γυάλινο καπάκι.Κλασικό και διαχρονικό!Ένα συρμάτινο βάζο είναι ιδανικό για συντήρηση.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 400 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 400 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 94,6 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 446 g |
| ύψος | 96,5 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Συρμάτινο βάζο 400 ml με γυάλινο καπάκι.Κλασικό και διαχρονικό!Ένα συρμάτινο βάζο είναι ιδανικό για συντήρηση.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 400 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 400 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 94,6 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 446 g |
| ύψος | 96,5 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.

























