Potíria kai fiales 40 ml μπουκάλι Krug, γυαλί, στόμιο: PP 18
Κωδικός άρθρου : 100027670
40 ml μπουκάλι Krug, γυαλί, στόμιο: PP 18
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,04 €
21
1,00 €
3%
50
0,97 €
6%
100
0,96 €
7%
250
0,78 €
25%
2.000
0,76 €
26%
8.500
0,73 €
29%
17.000
0,62 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,04 € 1,04 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το στρογγυλό μπουκάλι δείγματος 40 ml «Arthur» μπορεί να χρησιμοποιηθεί παγκοσμίως - π.χ. μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να παρουσιάσετε τις λιχουδιές σας.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 43 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 40 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 31,2 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 78 , 95 g |
| ύψος | 113 , 118 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το στρογγυλό μπουκάλι δείγματος 40 ml «Arthur» μπορεί να χρησιμοποιηθεί παγκοσμίως - π.χ. μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να παρουσιάσετε τις λιχουδιές σας.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 43 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 40 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 31,2 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 78 , 95 g |
| ύψος | 113 , 118 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























