Potíria kai fiales 40 ml γυάλινο μπουκάλι 'Lukas', οβάλ, στόμιο: κλείσιμο με μανταλάκι
Κωδικός άρθρου : 100030710
40 ml γυάλινο μπουκάλι 'Lukas', οβάλ, στόμιο: κλείσιμο με μανταλάκι
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,05 €
20
1,02 €
2%
50
0,98 €
6%
100
0,96 €
8%
200
0,85 €
19%
500
0,78 €
25%
1.000
0,73 €
30%
2.000
0,72 €
31%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,05 € 1,05 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το όμορφο μπουκάλι μας "Lukas" των 40 ml. Είναι όμορφο και πρακτικό και είναι ιδανικό για ιδιαίτερα νόστιμα λικέρ και σναπ.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 44 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 40 ml |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 34 mm |
| Σχήμα - Βάση | Οβάλ |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 24 , 103 g |
| ύψος | 101,5 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | Μηχανικά πώματα (μίνι) |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το όμορφο μπουκάλι μας "Lukas" των 40 ml. Είναι όμορφο και πρακτικό και είναι ιδανικό για ιδιαίτερα νόστιμα λικέρ και σναπ.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 44 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 40 ml |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 34 mm |
| Σχήμα - Βάση | Οβάλ |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 24 , 103 g |
| ύψος | 101,5 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | Μηχανικά πώματα (μίνι) |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























