Potíria kai fiales 40 ml γυάλινο μπουκάλι 'Καρδιά', στόμιο: κλιπ κλεισίματος
Κωδικός άρθρου : 100018070
40 ml γυάλινο μπουκάλι 'Καρδιά', στόμιο: κλιπ κλεισίματος
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
2,94 €
20
2,85 €
3%
50
2,77 €
5%
100
2,71 €
7%
200
2,21 €
24%
972
2,14 €
27%
1.944
2,06 €
29%
3.888
1,76 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 2,94 € 2,94 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το μπουκάλι με κλείσιμο τύπου κλιπ 40 ml 'Καρδιά' – ένα ευχαριστώ υψηλής ποιότητας. Ιδανικό ως δώρο για γάμους, γενέθλια ή τα Χριστούγεννα.
Σημείωση: Για νομικούς λόγους δεν επιτρέπεται η εμπορική εμφιάλωση αλκοολούχων ποτών.
Σημείωση: Για νομικούς λόγους δεν επιτρέπεται η εμπορική εμφιάλωση αλκοολούχων ποτών.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 45 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 40 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 33,8 mm |
| Σχήμα - Βάση | Καρδιά |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 24 , 100 g |
| ύψος | 108,3 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | Μηχανικά πώματα (μίνι) |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το μπουκάλι με κλείσιμο τύπου κλιπ 40 ml 'Καρδιά' – ένα ευχαριστώ υψηλής ποιότητας. Ιδανικό ως δώρο για γάμους, γενέθλια ή τα Χριστούγεννα.
Σημείωση: Για νομικούς λόγους δεν επιτρέπεται η εμπορική εμφιάλωση αλκοολούχων ποτών.
Σημείωση: Για νομικούς λόγους δεν επιτρέπεται η εμπορική εμφιάλωση αλκοολούχων ποτών.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 45 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 40 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 33,8 mm |
| Σχήμα - Βάση | Καρδιά |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 24 , 100 g |
| ύψος | 108,3 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | Μηχανικά πώματα (μίνι) |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.
























