Potíria kai fiales 40 ml γυάλινο μπουκάλι 'Έλατο', στόμιο: Κούμπωμα με μπρούτζινο κρίκο
Κωδικός άρθρου : 100016480
40 ml γυάλινο μπουκάλι 'Έλατο', στόμιο: Κούμπωμα με μπρούτζινο κρίκο
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
2,93 €
20
2,89 €
1%
50
2,82 €
3%
100
2,76 €
5%
200
2,25 €
23%
504
2,18 €
25%
1.008
2,13 €
27%
2.016
2,12 €
27%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 2,93 € 2,93 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το μπουκαλάκι 40 ml 'Έλατο' είναι ιδανικό για δώρο ή διακόσμηση.
Σημείωση: Παρακαλώ επιλέξτε το κλείσιμο ξεχωριστά.
Σημείωση: Παρακαλώ επιλέξτε το κλείσιμο ξεχωριστά.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 44 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 40 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 25,7 mm |
| Σχήμα - Βάση | Χριστουγεννιάτικο δέντρο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 120 g |
| ύψος | 130 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | Μηχανικά πώματα (μίνι) |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το μπουκαλάκι 40 ml 'Έλατο' είναι ιδανικό για δώρο ή διακόσμηση.
Σημείωση: Παρακαλώ επιλέξτε το κλείσιμο ξεχωριστά.
Σημείωση: Παρακαλώ επιλέξτε το κλείσιμο ξεχωριστά.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 44 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 40 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 25,7 mm |
| Σχήμα - Βάση | Χριστουγεννιάτικο δέντρο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 120 g |
| ύψος | 130 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | Μηχανικά πώματα (μίνι) |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.

























