Potíria kai fiales 40 ml γυάλινο μπουκάλι 'Classica', στόμιο: κλείσιμο με μεταλλικό κλιπ
Κωδικός άρθρου : 100011980
40 ml γυάλινο μπουκάλι 'Classica', στόμιο: κλείσιμο με μεταλλικό κλιπ
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,78 €
12
1,73 €
2%
20
1,67 €
6%
60
1,63 €
8%
120
1,33 €
25%
240
1,28 €
28%
900
1,24 €
30%
3.520
1,07 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,78 € 1,78 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Θα βρείτε ένα διαχρονικό και κομψό μπουκάλι χειρολαβής με το μπουκάλι 40ml με κούνια «Classica».
| Όγκος - συνιστώμενος | 40 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 42,9 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 100 g |
| ύψος | 105 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Θα βρείτε ένα διαχρονικό και κομψό μπουκάλι χειρολαβής με το μπουκάλι 40ml με κούνια «Classica».
| Όγκος - συνιστώμενος | 40 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 42,9 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 100 g |
| ύψος | 105 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.
























