Potíria kai fiales 40 ml γυάλινο μπουκάλι 'Αμφορέας', στόμιο: PP 18
Κωδικός άρθρου : 100020520
40 ml γυάλινο μπουκάλι 'Αμφορέας', στόμιο: PP 18
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
2,14 €
20
2,09 €
2%
60
2,02 €
5%
120
1,94 €
9%
240
1,67 €
21%
960
1,62 €
24%
1.920
1,55 €
27%
3.724
1,49 €
30%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 2,14 € 2,14 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Amphora» των 40 ml είναι τέλειο για δείγματα ελαίων και αιθέριων ουσιών υψηλής ποιότητας. Χάρη στην ελληνική του αίσθηση, το μπουκάλι είναι επίσης μια δημοφιλής διακόσμηση και ένα περιζήτητο δώρο.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 45 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 40 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 43 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 120 g |
| ύψος | 136 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Amphora» των 40 ml είναι τέλειο για δείγματα ελαίων και αιθέριων ουσιών υψηλής ποιότητας. Χάρη στην ελληνική του αίσθηση, το μπουκάλι είναι επίσης μια δημοφιλής διακόσμηση και ένα περιζήτητο δώρο.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 45 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 40 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 43 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 120 g |
| ύψος | 136 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























