Potíria kai fiales 40 ml γυάλινο φιαλίδιο φαρμακοποιού, στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100014810
(1)
40 ml γυάλινο φιαλίδιο φαρμακοποιού, στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,97 €
20
1,91 €
3%
60
1,85 €
6%
120
1,81 €
8%
240
1,47 €
25%
900
1,42 €
27%
1.800
1,37 €
30%
3.600
1,18 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,97 € 1,97 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το φαρμακείο των 40 ml είναι ιδανικό για λικέρ ή μπαχαρικά και είναι ένα δημοφιλές μπουκάλι μινιατούρας για δώρα καλεσμένων σε γάμους και βαπτίσεις.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 45 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 40 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 40 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 120 g |
| ύψος | 85 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
11 Ιουνίου 2024 3:18 μ.μ.
Bellissima
Bottiglia molto bella. La si può collocare in qualsiasi ambiente,elegante.
Το φαρμακείο των 40 ml είναι ιδανικό για λικέρ ή μπαχαρικά και είναι ένα δημοφιλές μπουκάλι μινιατούρας για δώρα καλεσμένων σε γάμους και βαπτίσεις.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 45 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 40 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 40 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 120 g |
| ύψος | 85 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
11 Ιουνίου 2024 3:18 μ.μ.
Bellissima
Bottiglia molto bella. La si può collocare in qualsiasi ambiente,elegante.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























