Potíria kai fiales 390 ml βαζάκι μελιού 'Maja', στόμιο: Deep-Twist-Off (DTO 70)
Κωδικός άρθρου : 100038900
390 ml βαζάκι μελιού 'Maja', στόμιο: Deep-Twist-Off (DTO 70)
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,38 €
50
1,29 €
6%
100
1,27 €
7%
250
1,24 €
10%
660
1,19 €
13%
1.320
1,10 €
20%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,38 € 1,38 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Ανακαλύψτε το βάζο με μέλι 390 ml 'Maja' με στρογγυλό σχέδιο. Ιδανικό για μέλι, μαρμελάδα ή άλλα γευστικά προϊόντα. Το πρακτικό καπάκι με αναστροφή εξασφαλίζει εύκολη χρήση και φρεσκάδα. Ένα πολύλειτουργικό βάζο για το νοικοκυριό σας.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 390 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 390 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 87,3 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 230 g |
| ύψος | 98 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Ανακαλύψτε το βάζο με μέλι 390 ml 'Maja' με στρογγυλό σχέδιο. Ιδανικό για μέλι, μαρμελάδα ή άλλα γευστικά προϊόντα. Το πρακτικό καπάκι με αναστροφή εξασφαλίζει εύκολη χρήση και φρεσκάδα. Ένα πολύλειτουργικό βάζο για το νοικοκυριό σας.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 390 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 390 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 87,3 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 230 g |
| ύψος | 98 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























