Potíria kai fiales 350 ml κανάτα από πηλό, κεραμικό, κόκκινο-καφέ, στόμιο: PP 31,5
Κωδικός άρθρου : 100005210
350 ml κανάτα από πηλό, κεραμικό, κόκκινο-καφέ, στόμιο: PP 31,5
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
3,19 €
24
3,09 €
3%
72
2,99 €
6%
120
2,93 €
8%
216
2,38 €
25%
648
2,31 €
27%
960
2,22 €
30%
1.890
1,90 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 3,19 € 3,19 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Η πέτρινη κανάτα 350 ml με βιδωτό στόμιο 'κόκκινο-καφέ' είναι ένα ποιοτικό προϊόν από την περιοχή μας, το Westerwald. Οι κανάτες από πέτρινα σκεύη χαρακτηρίζονται από την αδιαφάνειά τους, την ιδιαίτερα μακρά δράση ψύξης και την αντοχή τους στα οξέα. Προσφέρουμε επίσης κανάτες από πέτρα σε άλλα χρώματα και σχήματα. Λάβετε υπόψη ότι αυτό το είδος γενικά δεν είναι κατάλληλο για ανθρακούχα ποτά.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 380 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 350 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 63 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Κεραμικό υλικό |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 400 g |
| ύψος | 204,5 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Μέγεθος κλεισίματος | PP 31,5 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Η πέτρινη κανάτα 350 ml με βιδωτό στόμιο 'κόκκινο-καφέ' είναι ένα ποιοτικό προϊόν από την περιοχή μας, το Westerwald. Οι κανάτες από πέτρινα σκεύη χαρακτηρίζονται από την αδιαφάνειά τους, την ιδιαίτερα μακρά δράση ψύξης και την αντοχή τους στα οξέα. Προσφέρουμε επίσης κανάτες από πέτρα σε άλλα χρώματα και σχήματα. Λάβετε υπόψη ότι αυτό το είδος γενικά δεν είναι κατάλληλο για ανθρακούχα ποτά.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 380 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 350 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 63 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Κεραμικό υλικό |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 400 g |
| ύψος | 204,5 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Μέγεθος κλεισίματος | PP 31,5 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.





















