Potíria kai fiales 350 ml γυάλινο μπουκάλι 'Opera', σχέδιο: Μηλιά, στόμιο: Φελλός
Κωδικός άρθρου : 100006580
350 ml γυάλινο μπουκάλι 'Opera', σχέδιο: Μηλιά, στόμιο: Φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
5,55 €
28
5,38 €
3%
56
5,23 €
5%
112
5,10 €
8%
252
4,17 €
24%
504
4,03 €
27%
1.008
3,89 €
29%
2.500
3,33 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 5,55 € 5,55 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Εκτυπωμένο μοτίβο φρούτων 350 ml: μονόχρωμο χαραγμένο λευκό εμπριμέ μπουκάλι με το μοτίβο 'μηλιά'. Ιδανικό για οινοπνευματοποιούς φρούτων, αυτοδιαφημιστές, καταστήματα αγροκτημάτων ή ως κομψό δώρο. Αποκλειστικά στη Bottleland!
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 372 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 350 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 59,7 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 450 g |
| ύψος | 312 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Εκτυπωμένο μοτίβο φρούτων 350 ml: μονόχρωμο χαραγμένο λευκό εμπριμέ μπουκάλι με το μοτίβο 'μηλιά'. Ιδανικό για οινοπνευματοποιούς φρούτων, αυτοδιαφημιστές, καταστήματα αγροκτημάτων ή ως κομψό δώρο. Αποκλειστικά στη Bottleland!
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 372 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 350 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 59,7 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 450 g |
| ύψος | 312 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























