Potíria kai fiales 350 ml γυάλινο μπουκάλι 'Linea Uno', στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100011740
(1)
350 ml γυάλινο μπουκάλι 'Linea Uno', στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
2,50 €
21
2,42 €
3%
63
2,36 €
5%
105
2,31 €
7%
210
1,88 €
24%
357
1,82 €
27%
714
1,75 €
30%
1.400
1,49 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 2,50 € 2,50 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Βαρύ premium μπουκάλι σε κορυφαία τιμή: Το κομψό διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Linea Uno» των 350 ml ζυγίζει 420 γραμμάρια χάρη στη χοντρή γυάλινη βάση.
| Όγκος - συνιστώμενος | 350 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 68,45 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 400 g |
| ύψος | 189,1 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
18 Μαΐου 2024 9:38 μ.μ.
Best bottle
These bottle I have loved from the start. Need to make more
Βαρύ premium μπουκάλι σε κορυφαία τιμή: Το κομψό διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Linea Uno» των 350 ml ζυγίζει 420 γραμμάρια χάρη στη χοντρή γυάλινη βάση.
| Όγκος - συνιστώμενος | 350 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 68,45 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 400 g |
| ύψος | 189,1 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
18 Μαΐου 2024 9:38 μ.μ.
Best bottle
These bottle I have loved from the start. Need to make more
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























