Potíria kai fiales 350 ml γυάλινο μπουκάλι φαρμακοποιού, στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100021780
(1)
350 ml γυάλινο μπουκάλι φαρμακοποιού, στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
2,73 €
30
2,65 €
2%
60
2,58 €
5%
105
2,52 €
7%
210
2,06 €
24%
405
1,96 €
28%
825
1,90 €
30%
2.475
1,65 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 2,73 € 2,73 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Τα λικέρ και τα σναπ έχουν τιμητική θέση στο φαρμακείο των 350 ml. Το υψηλής ποιότητας μπουκάλι είναι κατάλληλο και για λάδια.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 370 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 350 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 76,1 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 350 g |
| ύψος | 147 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
11 Ιουνίου 2024 3:18 μ.μ.
Bellissima
Bottiglia molto bella. La si può collocare in qualsiasi ambiente,elegante.
Τα λικέρ και τα σναπ έχουν τιμητική θέση στο φαρμακείο των 350 ml. Το υψηλής ποιότητας μπουκάλι είναι κατάλληλο και για λάδια.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 370 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 350 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 76,1 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 350 g |
| ύψος | 147 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
11 Ιουνίου 2024 3:18 μ.μ.
Bellissima
Bottiglia molto bella. La si può collocare in qualsiasi ambiente,elegante.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























