Potíria kai fiales 350 ml γυάλινο μπουκάλι 'Centurio', στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100036070
350 ml γυάλινο μπουκάλι 'Centurio', στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
3,38 €
24
3,27 €
3%
72
3,19 €
5%
120
3,12 €
7%
264
2,53 €
25%
504
2,44 €
27%
936
2,37 €
29%
1.836
2,04 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 3,38 € 3,38 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Διαφανές γυάλινο μπουκάλι Centurio 350 ml! Κομψό - κυλινδρικό - μπουκάλι με στόμιο κορδονιού.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 365 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 350 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 64 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 500 g |
| ύψος | 238 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Διαφανές γυάλινο μπουκάλι Centurio 350 ml! Κομψό - κυλινδρικό - μπουκάλι με στόμιο κορδονιού.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 365 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 350 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 64 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 500 g |
| ύψος | 238 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























