Potíria kai fiales 350 ml γυάλινο μπουκάλι 'Aventura', στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100021260
350 ml γυάλινο μπουκάλι 'Aventura', στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
3,65 €
30
3,53 €
3%
60
3,43 €
6%
105
3,36 €
7%
210
2,73 €
25%
450
2,64 €
27%
510
2,57 €
29%
900
2,18 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 3,65 € 3,65 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το βάρος και η χοντρή γυάλινη βάση δίνουν στο διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Aventura» των 350 ml μια ελκυστική εμφάνιση.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 28 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 350 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 76 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 500 g |
| ύψος | 159 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το βάρος και η χοντρή γυάλινη βάση δίνουν στο διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Aventura» των 350 ml μια ελκυστική εμφάνιση.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 28 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 350 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 76 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 500 g |
| ύψος | 159 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























