Potíria kai fiales 34 l φιάλη μπαλονιού με στενό λαιμό, γυάλινη, στόμιο: καπάκι τύπου Stülpdeckel
Κωδικός άρθρου : 100028420
34 l φιάλη μπαλονιού με στενό λαιμό, γυάλινη, στόμιο: καπάκι τύπου Stülpdeckel
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
44,08 €
10
42,75 €
3%
20
41,43 €
6%
50
40,56 €
7%
100
33,07 €
24%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 44,08 € 44,08 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το ελαφρύ μπουκάλι carboy 34 λίτρων σε πλαστικό καλάθι είναι κατάλληλο για την παρασκευή ή την αποθήκευση λικέρ και οινοπνευματωδών ποτών. Διάμετρος ανοίγματος ρύγχους: 39mm.
| Όγκος - συνιστώμενος | 34000 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 370 mm |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Πράσινο γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ρουμανία |
| βάρος | 8000 g |
| ύψος | 550 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το ελαφρύ μπουκάλι carboy 34 λίτρων σε πλαστικό καλάθι είναι κατάλληλο για την παρασκευή ή την αποθήκευση λικέρ και οινοπνευματωδών ποτών. Διάμετρος ανοίγματος ρύγχους: 39mm.
| Όγκος - συνιστώμενος | 34000 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 370 mm |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Πράσινο γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ρουμανία |
| βάρος | 8000 g |
| ύψος | 550 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















