Potíria kai fiales 34 l φιάλη μπαλόνι με φαρδύ λαιμό, γυαλί, στόμιο: βιδωτό καπάκι
Κωδικός άρθρου : 100028380
34 l φιάλη μπαλόνι με φαρδύ λαιμό, γυαλί, στόμιο: βιδωτό καπάκι
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
54,04 €
10
52,42 €
2%
20
50,79 €
6%
50
49,73 €
7%
100
40,53 €
24%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 54,04 € 54,04 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το μπουκάλι μπαλονιού 34 λίτρων σε ένα πλαστικό καλάθι είναι ιδανικό για την αποθήκευση λικέρ και οινοπνευματωδών ποτών. Το μεγάλο άνοιγμα το καθιστά ιδανικό για φύτευση φρούτων και λαχανικών. Διάμετρος στομίου περίπου 115mm
| Όγκος - συνιστώμενος | 34000 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 360 mm |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ρουμανία |
| βάρος | 7600 g |
| ύψος | 480 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το μπουκάλι μπαλονιού 34 λίτρων σε ένα πλαστικό καλάθι είναι ιδανικό για την αποθήκευση λικέρ και οινοπνευματωδών ποτών. Το μεγάλο άνοιγμα το καθιστά ιδανικό για φύτευση φρούτων και λαχανικών. Διάμετρος στομίου περίπου 115mm
| Όγκος - συνιστώμενος | 34000 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 360 mm |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ρουμανία |
| βάρος | 7600 g |
| ύψος | 480 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.





















