Potíria kai fiales 330 ml μπουκάλι μπύρας 'Steinie', γυαλί, καφέ, στόμιο: κλείσιμο με μεταλλικό κλιπ
Κωδικός άρθρου : 100012440
(1)
330 ml μπουκάλι μπύρας 'Steinie', γυαλί, καφέ, στόμιο: κλείσιμο με μεταλλικό κλιπ
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,20 €
15
1,16 €
3%
30
1,12 €
6%
60
1,10 €
8%
105
0,90 €
24%
330
0,86 €
28%
1.320
0,84 €
30%
2.376
0,72 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,20 € 1,20 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το ανθεκτικό μπουκάλι καφέ μπύρας 330 ml «Steinie» είναι μια επαναχρησιμοποιήσιμη έκδοση. Το καφέ γυαλί προσφέρει εξαιρετική προστασία από το φως.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 345 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 330 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 70,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Καφέ γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 307 g |
| ύψος | 188,4 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
10 Δεκεμβρίου 2023 8:28 μ.μ.
Perfect for gifting!
Used these to gift multiple flavours of my beer and cider to friends and family. Look great and are really high quality!
Το ανθεκτικό μπουκάλι καφέ μπύρας 330 ml «Steinie» είναι μια επαναχρησιμοποιήσιμη έκδοση. Το καφέ γυαλί προσφέρει εξαιρετική προστασία από το φως.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 345 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 330 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 70,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Καφέ γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 307 g |
| ύψος | 188,4 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
10 Δεκεμβρίου 2023 8:28 μ.μ.
Perfect for gifting!
Used these to gift multiple flavours of my beer and cider to friends and family. Look great and are really high quality!
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















