Potíria kai fiales 330 ml μπουκάλι μπύρας 'Steinie', γυαλί, καφέ, στόμιο: καπάκι Kronkorken
Κωδικός άρθρου : 100035640
330 ml μπουκάλι μπύρας 'Steinie', γυαλί, καφέ, στόμιο: καπάκι Kronkorken
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,21 €
12
1,17 €
3%
21
1,14 €
5%
63
1,11 €
8%
105
0,90 €
25%
336
0,87 €
28%
1.323
0,84 €
30%
2.640
0,73 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,21 € 1,21 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το ανθεκτικό μπουκάλι καφέ μπύρας 330 ml «Steinie» είναι μια επαναχρησιμοποιήσιμη έκδοση. Το καφέ γυαλί προσφέρει εξαιρετική προστασία από το φως.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 345 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 330 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 70 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Καφέ γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 255 g |
| ύψος | 174 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το ανθεκτικό μπουκάλι καφέ μπύρας 330 ml «Steinie» είναι μια επαναχρησιμοποιήσιμη έκδοση. Το καφέ γυαλί προσφέρει εξαιρετική προστασία από το φως.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 345 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 330 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 70 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Καφέ γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 255 g |
| ύψος | 174 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















