Potíria kai fiales 330 ml μπουκάλι μπύρας/σαμπάνιας 'Butterfly', γυαλί, παλαιωμένο πράσινο, στόμιο: καπάκι crown cork
Κωδικός άρθρου : 100034960
330 ml μπουκάλι μπύρας/σαμπάνιας 'Butterfly', γυαλί, παλαιωμένο πράσινο, στόμιο: καπάκι crown cork
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,60 €
21
1,54 €
3%
63
1,49 €
6%
105
1,46 €
8%
252
1,20 €
25%
504
1,16 €
27%
756
1,11 €
30%
1.260
0,96 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,60 € 1,60 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Ποιοτικό ποτήρι Ιταλίας! Η 'Craft Beer' είναι αυτή τη στιγμή πολύ μοντέρνα και προσφέρουμε κατάλληλα μπουκάλια εκτός των καθημερινών προτύπων. Το μπουκάλι αντίκα πράσινης μπύρας «Butterfly» των 330 ml εντυπωσιάζει με το αντίκες πράσινο χρώμα του, που προσφέρει ειδική προστασία από το φως και το μεγάλο βάρος του σε γυαλί. που αντανακλά την υψηλή ποιότητα γυαλιού του μπουκαλιού. Αυτό το μπουκάλι είναι επομένως ιδανικό για την εμφιάλωση υψηλής ποιότητας, χειροποίητης ζυθοποιίας (αλλά και τα αφρώδη και αφρώδη κρασιά αισθάνονται σαν στο σπίτι τους) και έτσι εξασφαλίζει μια αρμονική συνολική εικόνα της συσκευασίας και του περιεχομένου.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 347 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 330 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 68 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Πράσινο γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 350 g |
| ύψος | 186 mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Ποιοτικό ποτήρι Ιταλίας! Η 'Craft Beer' είναι αυτή τη στιγμή πολύ μοντέρνα και προσφέρουμε κατάλληλα μπουκάλια εκτός των καθημερινών προτύπων. Το μπουκάλι αντίκα πράσινης μπύρας «Butterfly» των 330 ml εντυπωσιάζει με το αντίκες πράσινο χρώμα του, που προσφέρει ειδική προστασία από το φως και το μεγάλο βάρος του σε γυαλί. που αντανακλά την υψηλή ποιότητα γυαλιού του μπουκαλιού. Αυτό το μπουκάλι είναι επομένως ιδανικό για την εμφιάλωση υψηλής ποιότητας, χειροποίητης ζυθοποιίας (αλλά και τα αφρώδη και αφρώδη κρασιά αισθάνονται σαν στο σπίτι τους) και έτσι εξασφαλίζει μια αρμονική συνολική εικόνα της συσκευασίας και του περιεχομένου.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 347 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 330 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 68 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Πράσινο γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 350 g |
| ύψος | 186 mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















